CLUBITUOTTEIDEN VERKKOKAUPPA ON AVATTU

Nyt voit tilata clubituotteita verkkokauppamme kautta !

Clubin verkkokauppa toimii osoitteessa:     http://adriaclubshop.mycashflow.fi

Tarjolla on mm. t-paitoja, pikeepaitoja, huppareita, softsell-takkeja ym. clubihenkisiä tuotteita omalla logolla varustettuna. Tuotteet ovat aina hyvälaatuisia ja niillä erotut joukosta ja kerrot kuuluvasi clubiin näyttävästi.

Mene oheisen linkin kautta omaan kauppaamme ja käy poimimassa ostoskoriin omat suosikkituotteesi.

Kun ostoskorisi on kerätty ja lähetät tilauksen, tulostuu sinulle automaattisesti tilaamistasi tuotteista lasku, johon on lisätty pakkaus- ja postituskulut. Kun maksusuoritus on saapunut yhdistyksen tilille, postitetaan tilaamasi tuotteet sinulle.

Mikäli kaupasta ei löydy haluamaasi tuotetta, tai haluat ehdottaa valikoimiin uutta artikelia, annathan vinkkejä ja palautetta sähköpostitse:

Tervetuloa ostoksille clubilaisten omaan verkkokauppaan.